/soubory/obrazky/topimg/221-aukce-banner.jpg
Aukční položka číslo: 27
Autor: Parkman Jan
Název díla: Ženský akt
Technika: bromostříbrná fotografie
Rozměr: 15x22 cm
Značeno: signováno vzadu
Adjustace: pasparta; stav: dobrý
Vyvolávací cena: 900 Kč