Aukční položka číslo: | 27 |
Autor: | Parkman Jan |
Název díla: | Ženský akt |
Rozměr: | 15x22 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Adjustace: | pasparta; stav: dobrý |
Vyvolávací cena: | 900 Kč |