Aukční položka číslo: | 19 |
Autor: | Kadrnožka Dimitrij |
Název díla: | Ženský akt, 1980 |
Technika: | litografie |
Rozměr: | 30x22 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Vyvolávací cena: | 1500 Kč |