Aukční položka číslo: | 6 |
Autor: | Horáček Michal |
Název díla: | Akt #4, 2004 |
Technika: | digitální fotografie |
Rozměr: | 46x30 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Adjustace: | pasparta; stav: dobrý |
Vyvolávací cena: | 1200 Kč |