Aukční položka číslo: | 2 |
Autor: | Dostál František |
Název díla: | Z cyklu Jak jsem potkal Evy |
Rozměr: | 17x23 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Adjustace: | pasparta; stav: dobrý |
Vyvolávací cena: | 1500 Kč |