Z cyklu Jak jsem potkal Evy - Artmozaika.eu
/soubory/obrazky/topimg/221-aukce-banner.jpg
Aukční položka číslo: 2
Autor: Dostál František
Název díla: Z cyklu Jak jsem potkal Evy
Technika: bromostříbrná fotografie
Rozměr: 17x23 cm
Značeno: signováno vzadu
Adjustace: pasparta; stav: dobrý
Vyvolávací cena: 1500 Kč