/soubory/obrazky/topimg/264-aukce-banner.jpg

Aukční položka číslo: 43
Autor: Hejna Václav
Název díla: abstrakce
Technika: frotáž
Rozměr: 60x43 cm
Značeno: signováno
Vyvolávací cena: 1 Kč