/soubory/obrazky/topimg/264-aukce-banner.jpg

Aukční položka číslo: 27
Autor: Fogl Jiří
Název díla: PF1993
Technika: oceloryt
Rozměr: A5 (oceloryt 55:40 mm)
Značeno: signováno
Vyvolávací cena: 1 Kč