/soubory/obrazky/topimg/264-aukce-banner.jpg

Aukční položka číslo: 25
Autor: Dostál František
Název díla: 1. máj
Technika: bromostříbrná fotografie
Rozměr: 23x17 cm
Značeno: signováno
Vyvolávací cena: 1 Kč