/soubory/obrazky/topimg/264-aukce-banner.jpg

Aukční položka číslo: 21
Autor: Delevová Inka
Název díla: Múzy
Technika: kresba tuší
Rozměr: 24x18 cm
Značeno: signováno
Vyvolávací cena: 1 Kč