/soubory/obrazky/topimg/264-aukce-banner.jpg

Aukční položka číslo: 19
Autor: Čechová Olga
Název díla: Memento
Technika: lept
Rozměr: 170:110 mm
Značeno: signováno
Vyvolávací cena: 1 Kč