/soubory/obrazky/topimg/264-aukce-banner.jpg

Aukční položka číslo: 16
Autor: Burdová Jaromíra (1935 - ----)
Název díla: Motýlice 2 - zelená
Technika: kresba tuší a koláž
Rozměr: 42x31 cm
Značeno: signováno vpravo dole
Vyvolávací cena: 1 Kč