/soubory/obrazky/topimg/264-aukce-banner.jpg

Aukční položka číslo: 15
Autor: Burdová Jaromíra (1935 - ----)
Název díla: Motýlice 1 - žlutá
Technika: kresba tuší a koláž
Rozměr: 42x29 cm
Značeno: signováno vpravo dole
Vyvolávací cena: 1 Kč