/soubory/obrazky/topimg/264-aukce-banner.jpg

Aukční položka číslo: 4
Autor: Anderle Jiří
Název díla: 2x graf. list
Technika: lept
Rozměr: 50:35 mm
Značeno: signováno
Vyvolávací cena: 1 Kč