30/1/2020
Aukční položka číslo: | 92 |
Autor: | Kubašta Vojtěch (1914 - 1992) |
Název díla: | Buď Praha požehnána |
Technika: | litografie |
Rozměr: | 36x26 cm |
Značeno: | signováno |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |