30/1/2020
Aukční položka číslo: | 73 |
Autor: | Katapult . |
Název díla: | signovaný single vinyl, 1986 |
Technika: | dobový sigle vinylový nosič s podpisy tehdejších členů kapely |
Rozměr: | 210x210 mm |
Značeno: | dobrý |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |