30/1/2020
Aukční položka číslo: | 62 |
Autor: | Jakoubek Jakub Skalka Miloš |
Název díla: | Novoročenka pořadu „Pouštěčina“ |
Technika: | kartička s grafickým motivem a podpisy |
Rozměr: | 21,5x11 cm |
Značeno: | signováno |
Adjustace: | volný list |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |