30/1/2020
Aukční položka číslo: | 47 |
Autor: | Harant Jan (1984 - ----) |
Název díla: | Dívka |
Technika: | barevný pastel |
Rozměr: | 29,7x21 cm |
Značeno: | signováno |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |
Informace o autorovi: | Malíř. Jan Harant je mladý, nadaný malíř. Od roku 2010 studuje na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. Rittsteina. Věnuje se malbě, ale i kresbě. Námětem jeho tvorby jsou městské scenérie, portréty a živá figurální tvorba. Měl již několik samostatných výstav. |