Aukční položka číslo: | 129 |
Autor: | Váchová Věra |
Název díla: | Ze souboru Triptych David, 1985 |
Rozměr: | 36,5x27,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Vyvolávací cena: | 4000 Kč |