Aukční položka číslo: | 126 |
Autor: | Vaculka Vladislav |
Název díla: | Milenci v krajině, 1946 |
Rozměr: | 180:230 mm |
Značeno: | signováno |
Vyvolávací cena: | 400 Kč |