Aukční položka číslo: | 111 |
Autor: | Sukdolák Pavel |
Název díla: | Abstraktní motiv |
Technika: | barevný lept |
Rozměr: | 210:150 mm |
Značeno: | signováno |
Vyvolávací cena: | 1800 Kč |