Aukční položka číslo: | 110 |
Autor: | Steinský J. |
Název díla: | Selka |
Technika: | olej na kartonu |
Rozměr: | 29x35 cm |
Značeno: | signováno |
Vyvolávací cena: | 1000 Kč |