Aukční položka číslo: | 109 |
Autor: | Sirůček Vladimír |
Název díla: | Katedrála sv. Víta, 1991 |
Technika: | solarizace |
Rozměr: | 29,5x21,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Vyvolávací cena: | 300 Kč |