Aukční položka číslo: | 82 |
Autor: | Neprakta Jíří Winter |
Název díla: | Pf1988, 1987 |
Technika: | kresba tuší |
Rozměr: | 160:110 mm |
Značeno: | signováno |
Vyvolávací cena: | 400 Kč |