Aukční položka číslo: | 58 |
Autor: | Krejčí J. |
Název díla: | Romantická krajina |
Technika: | olej na kartonu |
Rozměr: | 25x35 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | rám |
Vyvolávací cena: | 1200 Kč |