Aukční položka číslo: | 56 |
Autor: | Kovařík Jindřich |
Název díla: | Amoroso |
Technika: | litografie |
Rozměr: | 310:220 mm |
Značeno: | signováno |
Vyvolávací cena: | 800 Kč |