Aukční položka číslo: | 55 |
Autor: | Kovář Jaroslav |
Název díla: | Ležící akt |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 25x30 cm |
Značeno: | signováno vpředu, věnování vzadu |
Adjustace: | rám |
Vyvolávací cena: | 2500 Kč |