Aukční položka číslo: | 38 |
Autor: | Istler Josef |
Název díla: | Abstraktní motiv, 1998 |
Technika: | barevný lept |
Rozměr: | 295x210 mm |
Značeno: | signováno vpředu |
Vyvolávací cena: | 1600 Kč |