Aukční položka číslo: | 34 |
Autor: | Helbich Petr |
Název díla: | V pralese Mionší, 1996/2019 |
Technika: | digitální fotografie |
Rozměr: | 44x32 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Adjustace: | pasparta, sklo, rám |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |