/soubory/obrazky/topimg/256-aukce-banner.jpg

Aukční položka číslo: 32
Autor: Hejna Václav
Název díla: Postava
Technika: kresba tužkou
Rozměr: 40x28 cm
Značeno: signováno
Vyvolávací cena: 400 Kč