Aukční položka číslo: | 29 |
Autor: | Hejna Václav |
Název díla: | symetrické zaklínadlo, 1965 |
Technika: | frotáž |
Rozměr: | 68x99 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Vyvolávací cena: | 3800 Kč |