/soubory/obrazky/topimg/256-aukce-banner.jpg

Aukční položka číslo: 29
Autor: Hejna Václav
Název díla: symetrické zaklínadlo, 1965
Technika: frotáž
Rozměr: 68x99 cm
Značeno: signováno vpředu
Vyvolávací cena: 3800 Kč