Aukční položka číslo: | 27 |
Autor: | Harant Jan |
Název díla: | Dívka I, 2013 |
Technika: | kresba tužkou |
Rozměr: | 29x21 cm |
Značeno: | signováno |
Vyvolávací cena: | 600 Kč |