Aukční položka číslo: | 17 |
Autor: | Dezort Jovan |
Název díla: | Ve stínu |
Rozměr: | 18x13 cm |
Značeno: | signováno a razítkováno vzadu |
Vyvolávací cena: | 800 Kč |