/soubory/obrazky/topimg/256-aukce-banner.jpg

Aukční položka číslo: 13
Autor: Česáková .
Název díla: Akt, 60. léta 20. st.
Technika: bromostříbrná fotografie
Rozměr: 30x19,5 cm
Značeno: signováno vzadu
Adjustace: pasparta
Vyvolávací cena: 1200 Kč