Aukční položka číslo: | 13 |
Autor: | Česáková . |
Název díla: | Akt, 60. léta 20. st. |
Rozměr: | 30x19,5 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Vyvolávací cena: | 1200 Kč |