/soubory/obrazky/topimg/256-aukce-banner.jpg

Aukční položka číslo: 8
Autor: Brož .
Název díla: Zátiší, 2003
Technika: platinotisk
Rozměr: 25x17 cm
Značeno: signováno vzadu
Adjustace: pasparta
Vyvolávací cena: 2000 Kč