Aukční položka číslo: | 142 |
Autor: | Synek Michal (1982 - ----) |
Název díla: | Balance, 2016 |
Technika: | akryl na plátně |
Rozměr: | 120x80 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 15000 Kč - 20000 Kč |
Vyvolávací cena: | 14000 Kč |