Aukční položka číslo: | 137 |
Autor: | Urban Bohumil Stanislav (1903 - 1997) |
Název díla: | Dvě dívky, 1946 |
Technika: | olej na kartonu |
Rozměr: | 26x50 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole |
Odhadní cena: | 10000 Kč - 15000 Kč |
Vyvolávací cena: | 7000 Kč |