Aukční položka číslo: | 115 |
Autor: | Fischer Anna S. (1873 - 1942) |
Název díla: | Lekníny, konec 19. století |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 21,5x51 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole |
Odhadní cena: | 30000 Kč - 40000 Kč |
Vyvolávací cena: | 18000 Kč |