Aukční položka číslo: | 106 |
Autor: | Scheiner Artuš (1863 - 1938) |
Název díla: | Ilustrace z Románu o věrném přátelství Amise a Amila, 30. léta 20. století |
Technika: | barevný akvarel |
Rozměr: | 33x25 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole |
Odhadní cena: | 15000 Kč - 20000 Kč |
Vyvolávací cena: | 10000 Kč |