Aukční položka číslo: | 82 |
Autor: | Zídek Aleš (1973 - ----) |
Název díla: | S tichou neodvratností, 2014-2015 |
Technika: | barevný archivní digitální tisk |
Rozměr: | 100x66 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 25000 Kč - 35000 Kč |
Vyvolávací cena: | 20000 Kč |