Aukční položka číslo: | 81 |
Autor: | Bromová Veronika (1966 - ----) |
Název díla: | Trpaslice, 2004 |
Technika: | digitální tisk na plátně 1/6 |
Rozměr: | 100x135 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 30000 Kč - 40000 Kč |
Vyvolávací cena: | 19000 Kč |