Aukční položka číslo: | 69 |
Autor: | Šulla Drahotín (1932 - ----) |
Název díla: | Macešky, 70. léta 20. století |
Technika: | bromostříbrná fotografie, vintage print, montáž ze 4 ks |
Rozměr: | 24x68 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 10000 Kč - 12000 Kč |
Vyvolávací cena: | 8000 Kč |