Aukční položka číslo: | 59 |
Autor: | Kolář Viktor (1941 - ----) |
Název díla: | Bez názvu, 1981 / 1991 |
Rozměr: | 27x19 cm |
Značeno: | signováno vpředu i vzadu |
Odhadní cena: | 12000 Kč - 20000 Kč |
Vyvolávací cena: | 8000 Kč |