Aukční položka číslo: | 58 |
Autor: | Štreit Jindřich (*1946) & Dalibor Chatrný (1925-2012) |
Název díla: | Memento (portrét Dalibora Chatrného), 1998/2003 |
Rozměr: | 27x37 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 20000 Kč - 30000 Kč |
Vyvolávací cena: | 12000 Kč |