Aukční položka číslo: | 57 |
Autor: | Štreit Jindřich (1946 - ----) |
Název díla: | Bez názvu, 70. léta 20. století |
Rozměr: | 37,5x28,5 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 15000 Kč - 20000 Kč |
Vyvolávací cena: | 8000 Kč |