Aukční položka číslo: | 53 |
Autor: | Dostál František (1938 - ----) |
Název díla: | Z cyklu Psí příběhy, 1969 - 1998 |
Rozměr: | výřez pasparty: 28x38 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole, opatřeno štítkem z mezinárodní výstavy v Japonsku. |
Adjustace: | autorská pasparta, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 15000 Kč - 20000 Kč |
Vyvolávací cena: | 6000 Kč |