Aukční položka číslo: | 32 |
Autor: | Hackenschmied Alexander (1907 - 2004) |
Název díla: | Solarizace, 30. léta / 1997 |
Rozměr: | 28x22,5 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 10000 Kč - 15000 Kč |
Vyvolávací cena: | 5000 Kč |