Aukční položka číslo: | 9 |
Autor: | Bartuška Josef (1898 - 1963) |
Název díla: | Dětská hra, 30. léta 20. století |
Rozměr: | 22,5x17 cm |
Značeno: | autorské razítko vzadu |
Odhadní cena: | 10000 Kč - 15000 Kč |
Vyvolávací cena: | 6000 Kč |